Strona głównaGryAktualnościNinja Theory żegna się z fanami przy okazji premiery Hellblade 2?

Ninja Theory żegna się z fanami przy okazji premiery Hellblade 2?

Na oficjalnym koncie twórców Senua’s Saga: Hellblade 2 pojawiło się wczoraj osobliwe podziękowanie dla graczy. Niektórzy sugerują, że w ten sposób Ninja Theory żegna się z fanami przed zamknięciem studia.

Tekst został opublikowany na X wczoraj, czyli w przeddzień premiery Senua’s Saga: Hellblade 2 i jak czytamy:

Cześć wszystkim, siedząc w przeddzień premiery Senua’s Saga: Hellblade II, chciałem podziękować wam, naszym fanom, w imieniu wszystkich obecnych w Ninja Theory. Widzimy cię i słyszymy, kiedy okazujesz nam taką miłość i wsparcie, kiedy mówisz nam, ile Senua dla ciebie znaczy, kiedy mówisz nam, jak bardzo nie możesz się doczekać gry i ile wiary w nas pokładasz, abyśmy mogli kontynuować Senua’s Saga w sposób, który oddaje sprawiedliwość związku, jaki wielu z Was łączy z nią i Hellblade.

Od samego początku Senua’s Saga: Hellblade II myśleliśmy o Tobie i naprawdę mam nadzieję, że grając w drugi rozdział historii Senuy, ponownie odnajdziesz to znajome połączenie, a także że o wiele więcej osób odnajdzie swoje drogę do Senui i jej świata.

Tworzenie gier wideo jest trudne. Podobnie jak Senua, jako zespół kierujemy się przekonaniem, że chcemy osiągnąć nasze zadanie: stworzyć grę, która zanurzy Cię głęboko w świat Senuy i zabierze Cię w podróż, którą poczujesz, i która cię poruszy.

Wierzę, że osiągnęliśmy nasz cel i mam nadzieję, że się zgodzisz. Jestem bardzo dumny z gry, bardzo dumny z naszego zespołu i bardzo dumny z Was, naszych fanów, którzy wspierali nas w tej magicznej podróży.

Dziękuję Dom Matthews, szef studia

To co zaniepokoiło graczy to objęcie recenzji gry embargiem przypadającym na dzień premiery, czyli dzisiaj. Wielu dopatruje się w liście swoistego pożegnania. Biorąc pod uwagę, co Microsoft robi z wykupionymi studiami, zachodzą obawy, że Ninja Theory podzieli ich los. Czy tak się stanie, przekonamy się pewnie za jakiś czas.

Senua’s Saga: Hellblade 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej pierwotnie w 2017 roku gry Senua’s Sacrifice. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty, głównie ze względu na bardzo realistyczne przedstawienie choroby psychicznej, na którą cierpiała również główna bohaterka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię