Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED zdradza tajemnice systemu misji w Cyberpunku

CD Projekt RED zdradza tajemnice systemu misji w Cyberpunku

W najnowszym Night City Wire CD Projekt RED zdradził nie tylko wymagania sprzętowe gry. Pojawiły się też niektóre detale misji i relacji z innymi gangami.

W Cyberpunk 2077 będzie można kształtować na różne sposoby swoje relacje z gangami panującymi w świecie gry. Nie oznacza to jednak, że jeśli na początku wdamy się w utarczkę z jednym z nich, to już nie będziemy w stanie dla nich współpracować. Nie będziemy też przez nich z miejsca traktowani jako żywy, biegający cel.

Cyberpunk CD Projekt Red

To wszystko dlatego, że misje w Cyberpunku zostały “ręcznie stworzone” przez CD Projekt RED, w podobny sposób jak w Wiedźminie 3. Nie polegają więc na jakimś odgórnym systemie, który mówi, że skoro ostrzelałeś jakiegoś bandytę w pierwszej godzinie gry, to z automatu stajesz się wrogiem publicznym numer jeden. Czasem reakcja na Twoje poczynania będzie natychmiastowa, czasem na ich efekty trzeba będzie poczekać. Chodziło o to, by gracze musieli się zastanawiać, czy na pewno dobrze robią, decydując się na pewne wybory w grze.

CD Projekt RED pokazał też film na temat gangów w Night City:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię