Strona głównaGryAktualnościRTX 3080 ma problem z płynnymi 30 FPS w Crysis Remastered

RTX 3080 ma problem z płynnymi 30 FPS w Crysis Remastered

To, że Crysis Remastered będzie wyzwaniem dla komputerów, było do przewidzenia. Ale, że zmęczy nawet RTX 3080 jest już sporą niespodzianką.

Popularny twórca internetowy, Linus Tech Tips, znany z różnego rodzaju materiałów na temat hardware i software, postanowił sprawdzić jak nowy GeForce RTX 3080 poradzi sobie w starciu z remasterem Crysisa. Wyniki są chyba nawet bardziej niż zaskakujące. Pamiętacie jak pisałem o specjalnym trybie gry, z rozdzielczością 4K i ustawieniami na ultra, który autorzy nazwali “Can It Run Crysis”? Tego właśnie trybu użył Linus.

Crysis Remastered

Gra uruchomiona w ten sposób na nowej karcie Nvidii osiągała pomiędzy 25 a 32 FPS. Czasem było nawet jeszcze gorzej. Dopiero po zmniejszeniu ilości detali klatkaż wzrósł do sensownych 70 FPS – aczkolwiek nie przez cały czas. Oprócz nowego GeForce, do testów użyto komputera z procesorem Intel i9-10900K i 32 GB RAM. 

Wygląda na to, że Crysis Remastered przy takich ustawieniach będzie tytułem dla bardzo wybranych. Tym bardziej należy w tym momencie docenić, że wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077 wyglądają naprawdę rozsądnie

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię