Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED uspokaja - Cyberpunk 2077 nie zajmie 200 GB

CD Projekt RED uspokaja – Cyberpunk 2077 nie zajmie 200 GB

Prezentacja kart Nvidia RTX 30xx wzbudziła zamieszanie nie tylko z powodu samych kart. Do jednej z informacji odniósł się CD Projekt RED.

Nvidia na wczorajszym pokazie RTX 30xx pokazała między innymi technologię RTX IO, która ma wesprzeć dyski SSD, na przykład przy wczytywaniu danych. Pech chciał, że przy okazji omawiania tej technologii wspomniano o grach, które będą miały po 200 GB i… posłużono się jedną z grafik z Cyberpunka 2077.

To wywołało lawinę pytań wśród graczy. Czy Cyberpunk 2077 będzie jedną z gier o rozmiarach większych niż 200GB? Co z naszymi dyskami twardymi? Pytań było tak wiele, że na temat wspomnianych wątpliwości wypowiedział się na Twitterze Marcin Momot, czyli community manager CD Projekt RED.

“Wymagania systemowe Cyberpunka nie są jeszcze znane (niedługo je podamy!), więc chciałem wypowiedzieć się na temat wątpliwości niektórych graczy. Gra nie będzie zajmować 200GB po instalacji. Wymagane miejsce na dysku nie powinno odbiegać od wymagań innych, współczesnych tytułów.”

A przy okazji, zobaczcie nowy trailer Cyberpunka 2077, z maksymalnymi ustawieniami grafiki, w 4K i włączonym ray-tracingiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię