Strona głównaKonsoleXbox Series X – Tokyo Game Show nie pokaże nic nowego?

Xbox Series X – Tokyo Game Show nie pokaże nic nowego?

Do Tokyo Game Show pozostał miesiąc, znamy już również harmonogram imprezy. Wygląda jednak na to, że Microsoft nie powie nic nowego na temat Xbox Series X, ale czy na pewno?

Xbox Tokyo Game Showcase 2020 zaplanowany jest na czwartek 24 września. Gracze spodziewają się, że Microsoft zdradzi kolejne informacje na temat Xbox Series X. Zgodne z informacjami jakie pojawiły się na oficjalnym koncie Xbox na Twitterze tak się nie stanie.

Microsoft w swoim nowym poście wyjaśnił, że nie będzie miał żadnych nowych wiadomości dla nowej generacji, które mógłby udostępnić podczas Tokyo Game Show. Zamiast tego ma skupić się na japońskich grach oraz twórcach, aktualizacji Microsoft Flight Simulator oraz japońskiej społeczności Minecraft.

Zobacz: Premiera kart graficznych Nvidia GeForce RTX 3090 i 3080

Tokyo Game Show oglądane jest w wielu krajach, ale samo wydarzenie skoncentrowane jest na rynku japońskim. Ponieważ Japonia jest jednym z mniejszych rynków dla Xbox, firma nie przynosi żadnych bombowych wiadomości. Jednocześnie firma zapewnia, że wszystkie najważniejsze informacje na temat nowej konsoli zostały już udostępnione w prezentacjach i postach pojawiających się na profilach społecznościowych.

Do premiery konsol nowej generacji pozostało mniej niż trzy miesiące, a zarówno Sony jak i Microsoft wciąż pozostawiły wiele pytań bez odpowiedzi. Nadal nie znamy cen konsol, Xbox Series S również nie został oficjalnie ujawniony. Wygląda na to, że Xbox zdaje sobie sprawę z oczekiwań graczy i jest bardzo ostrożny jeżeli chodzi o prezentowanie konsoli podczas występów i wydarzeń. Ma to też związek z rozczarowującą reakcją na ujawnienie w maju Xbox Series X.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię