Strona głównaWiadomościCD Projekt RED pokaże Cyberpunk 2077 na targach E3

CD Projekt RED pokaże Cyberpunk 2077 na targach E3

To już niemal pewne. Na targach E3, które odbędą się w dniach 12-14 czerwca w Los Angeles, zobaczymy Cyberpunk 2077. Polska firma potwierdziła już swoją obecność.

Już w marcu Adam Kiciński sugerował, że na E3 zobaczymy Cyberpunk 2077. Teraz jest to już niemal pewne. CD Projekt RED znajduje się na liście deweloperów, którzy pojawią się w Los Angeles w połowie czerwca. Co więcej, na mapie można zobaczyć, że Polacy pokażą grę RPG na PC-ty, PS4 oraz XOne. Jeśli nie pracują nad innym tytułem z tego gatunku, to na 100 procent zobaczymy długo wyczekiwanego Cyberpunka 2077.

Póki co CD Projekt RED milczy na ten temat. Nie znamy żadnych szczegółów wystąpienia, ale skoro ma to być gra RPG, to raczej nie chodzi o Gwinta, który jest w tym momencie najważniejszą produkcją polskiego studia. Jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, to będzie to pierwsza duża prezentacja gry. Być może poznamy nawet oficjalną datę premiery? Na to liczymy, bo poza „beep” na oficjalnym koncie na Twitterze, o produkcji wciąż nie wiemy zbyt wiele. Wszystkie dotychczasowe informacje to w głównej mierze plotki.

To, co na ten moment wiemy o Cyberpunk 2077, to że jest to gra z gatunku RPG. Najważniejszy dla CDPR jest tryb dla pojedynczego gracza. W momencie premiery raczej nie mamy co liczyć na multi, ale nie oznacza to, że nie pojawi się on w późniejszym czasie. Adan Kiciński wykluczył za to wersję na Switcha i zapewnił, że w grze nie będzie mikrotransakcji.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię