Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED potwierdza – druga gra AAA przed końcem 2021 roku

CD Projekt RED potwierdza – druga gra AAA przed końcem 2021 roku

Już jakiś czas temu polskie studio CD Projekt RED zapowiedziało, że do końca 2021 roku wydadzą dwie gry AAA. Jedną z nich jest Cyberpunk 2077. Ale co z drugą? Wiele osób zaczęło wątpić w te słowa, ale wygląda na to, że nadal obowiązują.

Na oficjalnym forum CD Projekt RED jeden z użytkowników o pseudonimie rafalddd zadał firmie pytanie.

– Zgodnie z Państwa aktualną strategią na lata 2016-2021, czy termin premiery „kolejnej gry AAA” do roku 2021 jest nadal aktualny?

Odpowiedzi udzieliła jedna z moderatorek forum – Donata Popławka. Wypowiedź była krótka i zwięzła, ale jednocześnie bardzo konkretna.

– Jeżeli chodzi o strategię Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016-2021 jej plany odnośnie wydania drugiej gry AAA do 2021 r. pozostają bez zmian. Obecnie skupiamy się na produkcji i promocji Cyberpunka, wiec nie chcemy komentować dalszych projektów.

Na ten moment wiemy tylko, że jedną z tych gier jest Cyberpunk 2077. Co w takim razie z drugim tytułem? Czy może chodzić o kolejną część Wiedźmina, ale już bez Geralta w roli głównej? A może to całkowicie nowy projekt, o którym nic jeszcze nie wiemy? Pozostaje mieć nadzieję, że Polacy uchylą rąbka tajemnicy na czerwcowych targach E3 2019 w Los Angeles. Przecież do końca 2021 roku nie pozostało wiele czasu, więc wypadałoby już coś zapowiedzieć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię