Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED - twórcy Cyberpunka 2077 otrzymają obiecane premie

CD Projekt RED – twórcy Cyberpunka 2077 otrzymają obiecane premie

Zdecydowanie nie wszystko w trakcie premiery gry Cyberpunk 2077 zagrało. Winę za stan gry kierownictwo CD Projekt RED wzięło na siebie.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że dla pracowników CD Projekt RED ostatnie miesiące były niezwykle ciężkie. A co gorsza, końca tej ciężkiej pracy nie widać, bo autorów czeka jeszcze trochę łatania problemów w grze. Nikt nie ukrywał, że w ostatnim czasie pracownicy byli proszeni o żmudną i ciężką pracę po godzinach.

Trzeba pamiętać, że CD Projekt RED ma dość specyficzną politykę jeśli chodzi o przyznawanie premii pracownikom. W przypadku Cyberpunka 2077 warunkiem do jej otrzymania było wypuszczenie gry zgodnie z grudniowym terminem oraz średnia ocen w branżowych serwisach nie niższa niż 9/10. Z tym drugim warunkiem może być jednak spory problem, co opisywaliśmy tutaj. Wielu graczy jest mocno rozczarowanych stanem, w jakim gra ukazała się na rynku.

Wczoraj jednak do pracowników studia trafił mail od szefa CDPR, Adama Badowskiego, w którym obiecuje on, że premie i tak zostaną wypłacone. Jednocześnie winę za stan, w jakim znajduje się gra, wziął na siebie, jako przedstawiciela pionu zarządzającego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię