Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – oceny na Metacritic bardzo złe

Cyberpunk 2077 – oceny na Metacritic bardzo złe

Niestety premiera Cyberpunk 2077 nie zalicza się do najbardziej udanych. Gra na PS4 wygląda tragicznie, a liczne błędy sprawiają, że odechciewa się grać. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w opiniach i ocenach pozostawionych w serwisie Metacritic.

Przedpremierowe recenzje Cyberpunk 2077 dotyczyły pecetowej wersji gry i ogólnie były dobre, aw zasadzie bardzo dobre. Średnia ocen wynosiła wtedy około 90%. Po premierze wszystko się zmieniło, a duża w tym zasługa wersji na PS4.

Owszem niezależnie od platformy Cyberpunk 2077 pełen jest mniejszych lub większych błędów. Jednak wersja na konsolę Sony była najbliżej podczas „wybuchu” i oberwała najbardziej. Liczne glitche, problemy z ładowaniem tekstur, zacięcia, spadki fps czy niebieskie ekrany zrobiły swoje.

Zobacz: Crimson Desert zostało zaprezentowane na długim zwiastunie.

Ocena CP2077 na Metacritic w wersji PS4 wynosi obecnie 2,1/10. Z kolei wersja na Xbox One to już 2,7/10. Najlepiej radzi sobie pecetowa wersja ze średnią 6,3/10. Gracze narzekają na liczne błędy oraz wydajność gry. To powoduje, że popremierowe recenzje też nie wypadają najlepiej. JeuxVideo edycję konsolową oceniło na 7/20 z kolei wersja PC to już 17/20. Oceny na Steam są w większości pozytywne. Z kolei średnia ocen na GOG wynosi 3,8/5.

Kiepskie oceny nie przeszkadzają jednak grze osiąganiu świetnych wyników popularności. W dniu premiery w CP2077 grało ponad milion graczy jednocześnie. Wczoraj jednocześnie grało 981 tys. graczy. Zobaczymy co przyniesie weekend.

Dodam tylko, że przedpremierowo Cyberpunk 2077 zakupiło 8 milionów graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię