Advertisement
Strona głównaWiadomościCD Projekt Red – Nowy rekord! Najwyższa wartość akcji w historii firmy

CD Projekt Red – Nowy rekord! Najwyższa wartość akcji w historii firmy

CD Projekt Red jest doskonałym przykładem, że szczerość wobec graczy oraz umiejętność podejmowania właściwych decyzji popłaca. Po niewielkim spadku cen akcji wywołanym przesunięciem premiery Cyberpunk 2077 spółka odnotowała nowy rekord wyceny swoich akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wygląda na to, że CD Projekt SA cieszy się bardzo dobrą renomą na parkiecie giełdowym. Po ogłoszeniu przesunięcia daty premiery Cyberpunk 2077 wartość akcji CD Projektu spadła. Wystarczyło jednak chwilę odczekać by wartość spółki niczym sprężyna wybiła się z dołka osiągając niebo. Dzisiejsze notowanie zostanie zapamiętane jako rekord wyceny akcji. W szczytowym momencie akcje CDP kosztowały 304 złote za sztukę. Oczywiście jak to na giełdzie bywa kurs waha się i na stabilizację zapewne jeszcze poczekamy. Analitycy spodziewają się, że wartość akcji ustabilizuje się na poziomie ponad 300 złotych.

Zobacz: Cyberpunk 2077 opóźniony o prawie pół roku!

CD Projekt SA pojawił się na giełdzie w 2010 po fuzji z Optimusem, którego akcje w szczytowym momencie były wyceniane na 377 złotych. I takiej wartości akcji życzymy CDP. Aktualna data premiery Cyberpunk 2077 to 17 września. Gra pojawi się na PC, PS4 Xbox One.

Zobacz: Cyberpunk 2077 z mnóstwem historii pobocznych i piękną grafiką – zapowiada pracownik CDPR

Kto kupował na dołku i teraz się wzbogacił? Przyznajcie się 😉

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegpw
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię