Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGeForce NOW opuszcza betę i staje się pełnoprawną - i częściowo płatną...

GeForce NOW opuszcza betę i staje się pełnoprawną – i częściowo płatną – usługą

Z dniem dzisiejszym zakończyła się faza beta testów usługi GeForce NOW. To oznacza, że nie trzeba już czekać na możliwość wypróbowania usługi. Stała się ona również częściowo płatna.

Krótko opisując zasadę działania usługi, chodzi w niej o streaming rozgrywki generowanej dla nas w chmurze firmy Nvidia. Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do biblioteki gier z różnych platform cyfrowych, takich jak Steam, Epic Games Store czy UPlay. Usługę uruchomicie z poziomu PC, Maca jak również telewizora z podłączonym SHIELD-em. Możliwa jest również rozgrywka przy użyciu smartfona z systemem Android.

Zobacz: Nvidia certyfikuje routery dla usługi GeForce Now

GeForce NOW jest dostępne na dwa sposoby. Można grać całkowicie bezpłatnie, ale jak piszą użytkownicy, wtedy dostępnych mamy zaledwie kilka gier – na przykład Apex Legends z Origina czy Fortnite z Epic Games Store. Jedynie oferta Uplay+ jest dostępna w tej wersji w 100 procentach. W wersji darmowej można grać w jednogodzinnych sesjach. Natomiast zakup pakietu Founders umożliwia grę w sesjach po 6 godzin oraz włączenie efektów RTX. Pakiet Founders to 90-dniowy okres próbny, po którym dostęp do usługi kosztuje 25 zł miesięcznie. W przypadku obu planów dostępowych otrzymujemy streaming w jakości 1080p i 60 klatek na sekundę. Pełna lista gier dostępnych w ramach usługi dostępna jest tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNvidia
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię