Strona głównaGryAktualnościCeleste – w przyszłym tygodniu dostaniemy darmowe DLC

Celeste – w przyszłym tygodniu dostaniemy darmowe DLC

Podwójna radość dla graczy, którzy niedawno zgarnęli za darmo platformówkę Celeste. Deweloper Matt Makes Games ogłosiło, że w przyszłym tygodniu zostanie wydane darmowe DLC.

Od wydania gry minęło już nieco ponad półtora roku, więc to najlepszy moment na rozszerzenie, które pozwoli spędzić z tytułem więcej czasu. Celeste tydzień temu mogliśmy za darmo dodać do swojej kolekcji, dzięki Epic Games Store. A teraz twórca gry poinformował, że do wprowadza darmowe DLC, którego premiera już w przyszłym tygodniu. To jak podwójna wygrana na loterii.

Zobacz: FIFA 20: Wyciekły oceny najlepszych graczy. CR7 dopiero drugi?

Pierwotnie miało ono trafić do gry jeszcze na początku roku jako prezent urodzinowy, jednak premiera zaliczyła małe opóźnienie. DLC o nazwie Rozdział 9: Pożegnanie zostanie udostępniony 9 września, w poniedziałek. Do dyspozycji dostaniemy ponad 100 nowych poziomów, czyli z podstawową wersją gry będzie ich razem 800. Do tego dojdzie dodatkowe 40 minut muzyki.

Zobacz: Nintendo Switch otrzyma zestaw gier ze SNES-a

To jednak nie wszystko, studio Matt Makes Games zmieniło swoją nazwę na Extremely OK Games i oficjalnie zadekowało się w Vancouver.

Premiera Celeste miała miejsce 25 stycznia 2018 na PC, Ps4 i Nintendo Switch. Na XBO trafiła 26 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię