Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – do gry trafi szary Hulk w garniturze

Marvel’s Avengers – do gry trafi szary Hulk w garniturze

Square Enix opublikowało kolejny materiał z Marvel’s Avengers. Tym razem nieco bliżej poznamy kartę postaci Hulka. Co ciekawe w grze dostępny będzie również szary Hulk jako skórka bohatera, odziana w garnitur z lat dwudziestych.

Na załączonym materiale została zaprezentowana karta postaci Hulka. Jednak przez chwilę widać również szarego hulka odzianego w garnitur przypominający stylem te z filmów gangsterskich o Alu Capone i czasach prohibicji w USA.

Zobacz: Twórcy gry Marvel’s Avengers nadal pracują nad wyglądem bohaterów

Na razie nie jest jasne, czy szary Hulk będzie dostępny jako alternatywna wersja skórki do odblokowania czy też kupienia. Deweloper obiecał, że planuje wprowadzić do gry kilka alternatywnych wersji postaci.

Szary Hulk wygląda jak swoja komiksowa wersja. Joe Fixit to mądrzejsza i zdecydowanie bardziej opanowana wersja zielonego miażdżyciela. Co więcej był on przez pewien czas ochroniarzem mafii w Las Vegas, stąd garnitur stylizowany na lata 20 w USA.

Jako ciekawostka warto dodać, że oryginalny Hulk miał być szary. Zielony kolor zyskał z powodu problemów w druku. W 1962 roku używano słabego tuszu i na kartach pojawiały się dodatkowe kolory np. zielony. Aby uniknąć problemów zamieniono szary na zielony i problem z głowy.

Zobacz: Marvel’s Avengers: pierwszy 18-minutowy gameplay z gry

Premiera Marvel’s Avengers 15 maja 2020 na PC, PS4 i Xbox One i Google Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię