Strona głównaGryAktualnościCenders zmienia tytuł na Ashwalkers: A Survival Journey

Cenders zmienia tytuł na Ashwalkers: A Survival Journey

Postapokaliptyczna gra survivalowa Cendres zmieniła swój tytuł. Teraz to Ashwalkers: A Survival Journey, a w demo będziemy mogli zagrać między 3 a 9 lutego.

Premiera Ashwalkers: A Survival Journey zaplanowana jest na wiosnę tego roku. Gra będzie dostępna na Steam. Deweloperem gry jest studio Nameless XII, a wydawcą Dear Villagers. Wersja demo, która zostanie udostępniona na początku lutego tego roku, da nam dostęp do pierwszego obszaru gry.

Zobacz: Laptop MSI z GeForce RTX 3070 Max-P jest o 30% szybszy od wersji Max-Q

W Ashwalkers trafimy do nieprzyjaznego świata, gdzie zmuszeni będziemy do podejmowania niejednoznacznych moralnie decyzji. W tej ciężkiej podróży będziemy zarządzali jedzeniem, sprzętem drużyny oraz musieli odnaleźć drogę, która poprowadzi nas do jednego z 34 zakończeń.

Akcja gry dzieje się 200 lat po katastrofie geologicznej. Gracz dowodzący grupą The Section wyruszy eksplorować zniszczony świat. Celem głównym będzie znalezienie bezpiecznego miejsca dla swoich ludzi. Zanim tam dotrzemy będziemy musieli przedrzeć się przez postapokaliptyczne pustkowie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię