Strona głównaGryAktualnościCenega przejmuje wydawanie w Polsce gier Ubisoftu

Cenega przejmuje wydawanie w Polsce gier Ubisoftu

Po tym jak Ubisoft Polska zakończyło działalność, Cenega przejęła pałeczkę dystrybutora gier na terenie Polski. Pierwsze trzy tytuły trafią do graczy jeszcze w tym roku.

Ubisoft jeszcze na początku lutego potwierdził, że zamyka kilka swoich lokalnych oddziałów, w tym także w Polsce. Wtedy nie było do końca jasne kto zajmie się dystrybucją gier. Jak się teraz okazało będzie to Cenega, która przejmie również obszar Czech, Słowacji oraz Węgier.

Pierwszymi grami jakie zostaną wydane pod patronatem nowego dystrybutora będą The Crew, Just Dance 2023 oraz Assassin’s Creed Mirage. Wszystkie trzy mają trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku.

Jak powiedział Marek Chyrzyński – prezes Cenega S.A.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z perspektywy współpracy dystrybucyjnej przy tak uznanych markach, jak gry z portfolio firmy Ubisoft.

Co więcej, Cenega będzie odpowiedzialna także za sprzedaż wcześniejszych gier Ubisoftu. Szczegóły wydań znajdziecie na stronie dystrybutora oraz w szeregu komunikatów prasowych, które mają pojawić się wkrótce. Sytuacja jest w zasadzie powrotem do korzeni, zanim w 2008 roku Ubisoft otworzył polski odział, to właśnie Cenega zajmowała się dystrybucją ich gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię