Strona głównaKonsoleSanDisk wprowadza do oferty kartę MicroSD inspierowaną serią The Legend of Zelda

SanDisk wprowadza do oferty kartę MicroSD inspierowaną serią The Legend of Zelda

Fani The Legend of Zelda mają możliwość zakupienia kolejnego akcesorium związanego z ich ulubioną serią. SanDisk wprowadził do oferty kartę MicroSD o pojemności 1 TB, która pozwoli zwiększyć przestrzeń na ich ulubione gry.

Premierowa karta o pojemności 1 TB ozdobiona jest herbem Hylian, inspirowanym serią The Legend of Zelda i została przetestowana pod kątem współpracy ze wszystkimi wersjami konsoli Nintendo Switch. Nowość oferuje prawie dwukrotnie więcej miejsca na dane niż poprzednie karty microSD SanDisk licencjonowane przez Nintendo – dzięki czemu gracze będą mogli spokojnie oddać się graniu w najnowszy rozdział serii: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, bez martwienia się o to, czy nie zabraknie im miejsca na inne tytuły.

Jak podkreśla Susan Park, wiceprezes działu Global Strategic Partnerships w Western Digital:

Seria The Legend of Zelda już od ponad 30 lat podbija serca i umysły graczy z całego świata. Cieszymy się niezmiernie, prezentując fanom gry naszą najnowszą kartę. Dzięki ścisłej współpracy z Nintendo możemy z dumą oferować graczom produkty, które pozwalają im w pełni wykorzystać potencjał konsoli Nintendo Switch.

Karta 1TB SanDisk microSD for Nintendo Switch dostępna jest w cenie 790 PLN w ofercie wybranych dystrybutorów produktów Western Digital oraz w oficjalnym sklepie firmy. Co więcej, użytkownicy Nintendo Switch, którzy zechcą rozszerzyć pamięć konsoli mniejszą kartą mają do wyboru kartę o pojemności 64 GB z postacią Yoshi’ego. Tę zakupić można w cenie 70 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię