Strona głównaWiadomościAkcesoriaCES 2024 – TV za 800 tys. złotych? Proszę bardzo!

CES 2024 – TV za 800 tys. złotych? Proszę bardzo!

Podczas trwających właśnie targów CES 2024 C Seed zaprezentowała telewizor, który kosztuje tyle co duże mieszkanie lub niewielki domek. Przed Wami 137 calowy, składany telewizor N1.

Nie oszukujmy się sprzętu firmy C Seed nie znajdziecie w żadnym elektromarkecie dla zwykłego zjadacza chleba i klusków. To producent zajmujący się produkcją horrendalnie drogich i nietypowych telewizorów, przeznaczonych dla najbogatszych ludzi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi. Podczas tegorocznego CES 2024 firma zaprezentowała model N1, za wartość którego można kupić mieszkanie lub mały domek.

Przekątna tego telewizora to 137 cali, jednak w razie potrzeby można go złożyć „na cztery” niczym obrus. Dzięki temu możemy go złożyć, gdy nie jest używany. Firma chwali się, że dzięki wykorzystaniu systemu adaptacyjnej kalibracji szczelin, sekcje składanego ekranu są niewidoczne.

Model ten wykorzystuje micro-LED, które są używane w większości telewizorów z najwyższej półki cenowej. Gigantyczny ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 4K i może osiągnąć jasność na poziomie 4000 nitów. Model ten wyceniony jest na 200 tys. dolarów amerykańskich.

A jeżeli potrzebujecie czegoś mniejszego, to w ofercie firmy wkrótce pojawi się wersja 103 calowa za 110 tys. dolarów oraz 165 calowa za 300 tysięcy. Każdy egzemplarz składny jest na zamówienie, a okres oczekiwania to pół roku.

To co zamawiacie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię