Strona głównaGryAktualnościGracz z Reddita odkrył jak zmienić najsłabszą postać Super Smash Bros. Ultimate...

Gracz z Reddita odkrył jak zmienić najsłabszą postać Super Smash Bros. Ultimate w wymiatacza

Gdyby zapytać graczy Super Smash Bros. Ultimate, jaka jest ich zdaniem najsłabsza postać w tej grze, zapewne wielu wskazałoby na Charizarda. Ten, mimo, że teoretycznie jest finalną ewolucją jednego z najsilniejszych startowych pokemonów, to w tej konkretnej grze jest zdaniem wielu – w tym profesjonalnych graczy – po prostu kiepski. Chyba, że zastosujecie kombo odkryte niedawno przez gracza z reddita.

Użytkownik reditta pod ksywą JukeRemix wrzucił tam nagranie, na którym widać jak Charizard niemalże demoluje przeciwników za pomocą specjalnej sekwencji ciosów. Najpierw zadaje normalne obrażenia przeciwnikowi, potem – gdy ten jest w pewnej odległości od nas – wyrzuca go w powietrze i od razu wykonuje Flare Blitz przez cały ekran. Jeśli przeciwnik nie zdąży zrobić uniku w odpowiednim momencie, co jest bardzo trudne, to zrzucicie go tym sposobem ze sceny. Wideo, na którym widać jak gracz uskutecznia tą kombinację na kilku przeciwnikach, możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz: Nintendo organizuje konkurs fotograficzny dla fanów Super Smash Bros. Ultimate

Powyższa kombinacja na zawodach byłaby pewnie średnio praktyczna, ale już w potyczkach ze znajomymi może być bardzo satysfakcjonująca, szczególnie, że wygląda niezwykle efektownie. No i potrzeba nieco czasu żeby nauczyć się ją prawidłowo wykonywać – a nic nie sprawia takiej frajdy jak wykonanie na siedzącym obok kumplu / kumpeli trudnego combosa. Tym bardziej postacią, po której nikt się takich cudów, odwracających losy rozgrywki, nie spodziewa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię