Strona głównaWiadomościCharytatywny stream Nvidia i Omen – oglądaj i wesprzyj podopiecznych Stowarzyszenia mali...

Charytatywny stream Nvidia i Omen – oglądaj i wesprzyj podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Zbliżają się święta warto więc, pomyśleć nie tylko o sobie, ale również o najbliższych oraz tych, którzy najbliższych już nie mają. W tym roku Nvidia po raz piąty zjednoczy graczy  i miłośników gier podczas 60-godzinnej kwesty zbierając środki na pomóc samotnym seniorom w trudnej sytuacji życiowej. Pomyśl o swoich dziadkach i również przyłącz się do akcji.

Już po raz piąty Nvidia, e-sportowcy oraz internetowe osobistości połączą siły podczas 60-godzinnej transmisji online walcząc o zebranie jak największej ilości pieniędzy na pomoc dla potrzebujących. W tym roku celem zbiórki jest zasilenie konta Stowarzyszenia mali bracia Ubogich i wykorzystanie zgromadzonych pieniędzy na pomoc seniorom cierpiącym z powodu samotności i trudnej sytuacji życiowej.

Już niejednokrotnie gracze pokazywali, że są siłą, która może zdziałać cuda. W piątek edycji zbiórki do współpracy z firmą Nvidiaprzyłączyła się marka OMEN. Do tej pory akcja pozwoliła zebrać ćwierć miliona złotych.

Na temat akcji wypowiedział się Wojciech Łaszczak, Brand Manager z firmy Nvidia:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni widząc zaangażowanie graczy oraz znanych osób ze świata gamingu. Kolejny raz pokażmy światu jak wspaniałą społecznością są gracze. Dzięki tej akcji jesteśmy w stanie realnie zmienić świat na lepsze. Napędza nas prosty cel – niesienie pomocy tym którzy jej potrzebują.

Większość z nas przeniosła się do Internetu i to właśnie tutaj utrzymuje kontakty oraz spędza najwięcej czasu. Osoby starsze, nasi dziadkowie, ciocie, wujkowie, a także ta sympatyczna sąsiadka spod piątki, często z tego powodu stają się wykluczone i osamotnione. Dlatego niezmiernie ważne jest przywrócenie tym osobom więzi ze społeczeństwem i zapewnienie godności osobistej oraz wspólne dzielnie radości i smutków.

Kilka słów dodała również Joanna Mielczarek, dyrektor Stowarzyszenia mali bracia Ubogich:

Samotność osób starszych to jeden z największych problemów, z którymi mierzą się one na co dzień. Niemal co piąta osoba po 65 roku życia czuje się samotna, a odsetek ten dramatycznie wręcz wzrasta wśród osób powyżej 80-tego roku życia. Ludzie w tym wieku nie mają już z reguły znajomych lub przyjaciół, a wielopokoleniowe rodziny są już w naszym kraju rzadkością. Dziś mamy pod opieką ponad 300 takich osób w czterech miastach. Dzięki m.in. tej akcji zbieramy fundusze by dotrzeć do kolejnych starszych samotnych ludzi w Polsce.

Kiedy na Was liczymy?

Główna kwesta rozpocznie się już jutro 13 grudnia i potrwa aż do 15 grudnia. Przez ten czas będzie prowadzona 60-godzinna transmisja internetowa. W jej trakcie ponad 60 zaproszonych gości, wśród których nie zabraknie znanych graczy e-sportowych oraz osobistości internetowych, będą starali się zebrać wraz z fanami jak największą kwotę na pomoc potrzebującym. Dodatkowo zbiórka wspierana jest przez aukcje internetowe, w których można zlicytować kilka cennych i unikalnych rzeczy związanych z gamingiem.

Stream obejrzycie i wesprzecie bezpośrednio na tej stronie:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/nvidia-charity-stream/

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię