Strona głównaGryAktualnościFortnite planuje roczną przepustkę sezonową

Fortnite planuje roczną przepustkę sezonową

System karnetów sezonowych wejdzie na wyższy poziom.

Hasło „Battle Pass” jest już dobrze znane większości osób, które spędzają wolne wieczory przy grach multiplayer. Chociaż pierwszy raz ten system pojawił się w Docie, to Fortnite uważany jest za tego, kto spopularyzował wszechobecny aktualnie model mikropłatności. Teraz Epic planuje wejść ze swoją innowacją na wyższy poziom.

Zobacz: Fortnite: Kino w grze wyświetli przedpremierowo scenę ze Star Wars: Skywalker: Odrodzenie

Po aktualizacji v11.30 dataminerzy znaleźli w plikach gry wzmiankę o „2020 Annual Passie”, który ma gwarantować jego posiadaczom dostęp do wszystkich Battle Passów, przez cały rok oraz siedmiu ekskluzywnych przedmiotów. Co więcej, każdy Battle Pass zostanie odblokowany w jego droższej wersji, automatycznie gwarantując pierwsze 25 Tierów.

Najprawdopodobniej Annual Pass trafi do sprzedaży już na Święta. Przynajmniej wydawałoby się to najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Bardzo możliwe, że ma to również jakiś związek z zapowiadanym ostatnio ogłoszeniem podczas dzisiejszego The Game Awards.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię