Strona głównaGryAktualnościChcesz zagrać w Final Fantasy XVI kup sobie PS5

Chcesz zagrać w Final Fantasy XVI kup sobie PS5

Taką radę przekazał do graczy twórca Final Fantasy XVI. Tym stwierdzeniem wywołał małe zamieszanie i dość mocno rozwścieczył graczy.

Final Fantasy XVI jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Gra została zapowiedziana wyłącznie na PS5, ale gracze liczyli, że tytuł trafi również na inne platformy. Podobnie jak miało to miejsce z poprzednią częścią serii. Jednak w tej materii cierpliwość została nieco nadszarpnięta.

Zobacz: STALKER 2 – zobacz najnowszy trailer i fragment rozgrywki

Podczas ostatniej transmisji na żywo, producent Naoki Yoshida poradził graczom czekającym na wersje PC, żeby kupili sobie PS5. Wielu osobom nie spodobał się ton wypowiedzi, a sam Yoshida przeprosił potem graczy. Przyznał, że przesadził z komentarzem i dostał, że chce aby dani doświadczyli gry gdy tylko trafi na rynek, bo zespół deweloperów bardzo ciężko pracuje nad jej stworzeniem.

Według oficjalnych informacji Final Fantasy XVI ma wyłączność dla Sony na pół roku. Po tym czasie powinna pojawić się wersja PC oraz Xbox. Premiera gry zapowiedziana jest na 22 czerwca tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię