Strona głównaGryAktualnościChcieli podziękować twórcom No Man’s Sky. Wykupili billboard naprzeciwko ich biura

Chcieli podziękować twórcom No Man’s Sky. Wykupili billboard naprzeciwko ich biura

Społeczność /r/NoMansSkyTheGame przeszła sama siebie.

Coraz ciekawiej zaczyna wyglądać również historia samej gry. Wszyscy pamiętamy chyba początki No Man’s Sky. Sean Murray tłumaczący się z popełnionych błędów, tona mylących odpowiedzi przewijających się przez kolejne wywiady i całkowite porzucenie gry przez większość graczy. Kto by pomyślał, że kilka lat później Hello Games zobaczy na ulicach Wielkiej Brytanii billboard z podziękowaniami za ich pracę.

Zobacz:

Wszystko wydarzyło się za sprawą GoFundMe założonego przez społeczność oficjalnego subreddita No Man’s Sky. Jak mówi sam opis, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wykupienie billboardu niedaleko biura Hello Games. Ponadto, zebrana kwota pozwoli również kupić piwo i lunch pracownikom studia.

Aktualnie na GoFundMe widnieje już kwota ponad trzech tysięcy dolarów, którą w zaledwie jeden dzień zebrało 200 osób. Sądząc po rozpoczętej inicjatywie, reszta pieniędzy zostanie bez wątpienia przenaczona na właściwy cel. Sam billboard ma pojawić się już 12 sierpnia i stać przed biurem Hello Games przez dwa tygodnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię