Strona głównaGryAktualnościChińczyk schował dziecko w kapsule niczym z Death Stranding

Chińczyk schował dziecko w kapsule niczym z Death Stranding

W serwisie Tik-Tok pojawiło się nagranie przedstawiające kapsułę dla dziecka, która chroni przed koronawirusem. Inspiracją dla transportera była kapsuła z Death Stranding, w której był przetrzymywany ełdek.

Internauta o pseudonimie The_Bai_Ying zamieścił w serwisie Tik-Tok nagranie opatrzone hashtagiem #DeathStranding, na którym prezentuje kapsułę do przenoszenia dziecka. Jak wyjaśnia autor nagrania kapsuła ma za zadanie chronić potomka przed zanieczyszczonym powietrzem, w czasie transportu do szpitala. W opisie nawiązał również do koronawirusa, który rozprzestrzenił się w Chinach.

Zobacz: Cyberpunk 2077 zgłoszone do klasyfikacji wiekowej. Gra wygląda coraz lepiej

 Na materiale widać, jak mężczyzna rzeczywiście chowa dziecko do środka. Nie wiadomo tylko, czy faktycznie kapsuła służy do transportu niemowlaka. Samo urządzenie wygląda jak przerobiony transporter dla kota wzbogacony od filtr powietrza oraz ekran ciekłokrystaliczny, pokazujący aktualny stan zanieczyszczenia.

Zobacz: I Am Fish – kolejny dziwny symulator. Tym razem sterujemy rybą… i akwarium

Można podejrzewać, ze autor nagrania nie korzysta z tego na co dzień, sam zresztą nosi strój ochronny z logo Umbrella Inc, czyli korporacji, która odpowiada za epidemię wirusa T w Resident Evil.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię