Strona głównaGryChodzą plotki, że premiera Borderlands 3 jest już blisko

Chodzą plotki, że premiera Borderlands 3 jest już blisko

Borderlands 2 zostało wydane w 2012 roku i od tego momentu pojawiło się dużo spekulacji na temat kontynuacji serii. Chociaż od jakiegoś czasu wiadomo, że Greabox pracuje nad Borderlands 3, to nie pisnęli choćby słówkiem na temat daty premiery gry. Okazuje się, że premiera gry może być szybciej niż nam się wydaje.

Według informacji przekazanych przez dwa niezależne źródła ekipie kanału Triple S League trwają prace lokalizacyjne w Borderlands 3. Przygotowywane jest kilka wersji językowych, a same prace trwają już od kilku miesięcy. Jest to dość interesujące, ponieważ lokalizacja gry jest jednym z ostatnich kroków w procesie jej tworzenia. A to sugeruje, że do premiery Borderlands 3 jest już naprawdę blisko.

Oczywiście są to plotki niepotwierdzone w żaden sposób przez Gearbox. Nie możemy też zweryfikować wiarygodności tych niezależnych donosicieli znaczy informatorów. Zatem informację traktujemy, jako plotki. Z drugiej strony wydajnie kolejnej części gry po sześciu latach wydaje się całkiem możliwe. I wpasowuje się w to co zapowiadało Take-Two.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię