Strona głównaWiadomościRozrywkaChristopher Nolan rozważa grową adaptację swojego filmu

Christopher Nolan rozważa grową adaptację swojego filmu

Tenet, Incepcja czy Interstellar? W ostatnim wywiadzie Christopher Nolan zdradził swoje rozważania na temat tworzenia gier wideo.

Christopher Nolan miał okazję przyjrzeć się ostatnio nieco naszej branży dzięki gościnnemu występowi na The Game Awards 2020. Porozmawiał wtedy również z Geoffem Keighleyem, który zadał mu kilka bardzo interesujących pytań.

Zobacz: Project Cars 4 będzie “najbardziej realistycznym symulatorem w historii”

W rozmowie z Keighleyem Nolan stwierdził, że ma bardzo duży szacunek do twórców gier i byłby zainteresowany przeniesieniem któregoś ze swoich filmów w ten świat. Uznał jednak cały proces za wyjątkowo trudny i jeszcze dłuższy od robienia filmów. Możliwe więc, że Nolan czeka po prostu na dobrą propozycję i funkcjonowałby raczej jako doradca deweloperów.

Kilka zdań później reżyser wyjaśnił również, że chciałby, żeby taka gra broniła się w swojej własnej branży. Chodzi więc nie tylko o adaptację filmu, ale również o stworzenie przyjemnej, konkurencyjnej z najlepszymi tytułami gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię