Strona głównaGryAktualnościSaturnalia z oficjalną datą premiery i nowym trailerem

Saturnalia z oficjalną datą premiery i nowym trailerem

Znamy już oficjalną datę premiery survival Horroru Saturnalia. Twórcy gry udostępnili także nowy zwiastun. Gra dostępna będzie tylko na Epic Games Store.

Do sieci trafił nowy zwiastun nowego survival horroru Saturnalia. Będzie to także ekskluzywny tytuł Epic Games Store. Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – tak mógłby wyglądać w trybie TPP

Akcja gry toczy się w 1989 roku w wiosce Gravoi, której mieszkańcy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Co więcej, do wioski zbliża się niepokojąca mgła. Zadaniem gracza będzie eksploracja tej przypominającej labirynt lokacji mając na wyposażeniu tylko latarkę i jeden przydatny przedmiot. Tak uzbrojeni będziemy szukać odpowiedzi na pytanie co się stało z mieszkańcami oraz jaką mroczną przeszłość skrywa wioska.

Zobacz: Ho-Ho-Home Invasion czyli darmowa gra z Mikołajem w roli Solid Snake’a

Poniżej zwiastun prezentujący prawdziwe lokacje w grze. Warto zwrócić uwagę na styl graficzny gry. Ciekawa będzie również mechanika gry. Do dyspozycji będziemy mieli różne postacie, a jeżeli te zginą to wioska zostanie zresetowana. Zmianie ulegną wtedy układy ulic. W Saturnalia widać inspirację serią Silent Hill. Zresztą zobaczcie sami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię