Strona głównaGryCities: Skylines – Green Cities za darmo na PS4 i XOne

Cities: Skylines – Green Cities za darmo na PS4 i XOne

Dzisiaj nadszedł dzień rozdawnictwa. Nie tylko GOG.com rozdaje Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną i Beczkę z kartami do Gwinta, to jeszcze Paradox Interactive daje za darmo Cities: Skylines – Green Cities, czyli dodatek do popularnej gry.

Dodatek Cities: Skylines – Green Cities w tym momencie całkowicie za darmo mogą zdobyć użytkownicy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. W obu przypadkach DLC dostępne jest bez żadnych opłat w oficjalnych sklepach, czyli PlayStation Store oraz Microsoft Store. Jedyne, co musicie zrobić, to dodać je do swojego konta, a następnie pobrać. To wszystko. Promocja trwa w Europie do 28 maja do godziny 23:59 czasu lokalnego.

Dodatek Cities: Skylines – Green Cities wprowadził do gry Paradox Interactive wiele możliwości budowana przyjaznego i ekologicznego miasta. W sumie w produkcji pojawiło się aż 350 nowych elementów, jak chociażby: organiczne sklepy, nowe elementy wizualne, elektryczne pojazdy czy też ekologiczne budowle. Oryginalnie DLC zostało wydane pod koniec 2017 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię