Strona głównaGryWiedźmin i Beczka z kartami do Gwinta za darmo

Wiedźmin i Beczka z kartami do Gwinta za darmo

Jakie gry gracze lubią najbardziej? Darmowe. Jeśli zgadzacie się z tym zdaniem, to czym prędzej wchodźcie na GOG.com, gdzie bez żadnych opłat dostaniecie za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Beczkę z kartami do Gwinta.

Nic tak nie cieszy z rana, jak kolejna darmowa gra rozdawana przez jakiegoś wydawcę lub platformę. Tym razem z taką promocją przychodzi do nas polski sklep GOG.com, w którym bez żadnych opłat możemy zdobyć dwie rzeczy. Pierwszą jest Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Chodzi o pierwszą część trylogii CD Projekt RED. Prawdopodobnie sporo osób ma już tę produkcję w swojej bibliotece, ale jeśli jakimś cudem nie zaliczacie się do nich, to macie szansę nadrobić zaległości.

Do tego dostaniecie jeszcze jedną rzecz – darmową Beczkę do Gwinta. To z kolei okazja do zdobycia nowych kart w produkcji CD Projekt RED. Co trzeba zrobić, aby dostać Wiedźmina i Beczkę? Wystarczy wejść na stronę GOG.com i zapisać się do newslettera. To wszystko! Oczywiście nie zapominajcie, aby zalogować się na swoje konto.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię