Advertisement
Strona głównaWiadomościLegendarny twórca Gears of War będzie na Twitchu?

Legendarny twórca Gears of War będzie na Twitchu?

Cliff Bleszinski – niemal legendarny już twórca gier – planuje wystartować z nowym projektem. Jednak tym razem nie chodzi o nową produkcję, a własny kanał na Twitchu.

Cliff Bleszinski to osoba, która powinna być znana każdemu miłośnikowi gier. Odpowiadał między innymi za oryginalną Gears of War czy też Unreal Tournament. Ostatnie jego poczynania nie były szczególnie udane. W 2014 roku założył Boss Key Productions, które wydało nieudane Lawbreakers oraz grę Battle Royale o nazwie Radical Heights. Ostatecznie studio upadło w 2018 roku. Od tamtego czasu o Bleszinskim było cicho, ale właśnie planuje ruszyć z nowym projektem.

Legendarny twórca Gears of War rozważa uruchomienie własnego kanału na Twitchu. Na Twitterze przyznał, że skłoniła go do tego kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa. Dodał też, że dzięki licznym spotkaniu online poczuł się pewniej przed okiem kamery. Temat jeszcze nie został przesądzony. Twórca gier na razie o tym myśli, ale jeszcze nie zdecydował się na 100%.

Temat jest o tyle ciekawy, że niedawno Cliff zapowiedział nową grę, w które mają się pojawić… psy. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych szczegółów ani samej gry, ani tym bardziej kanału na Twitchu, który jest zaledwie planem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię