Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMapa Mirage z CS:GO przeniesiona na silnik Source 2. Jak wygląda?

Mapa Mirage z CS:GO przeniesiona na silnik Source 2. Jak wygląda?

Być może już wkrótce CS:GO zostanie przeniesione na silnik Source 2. Tymczasem jeden z modderów już teraz przeniósł w ten sposób najpopularniejszą mapę Mirage i efektami pochwalił się na YouTubie.

Silnik Source 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych rzeczy wśród fanów gry Counter-Strike: Global Offensive. Wiele wskazuje, że wyczekiwana aktualizacja wkrótce nadejdzie. Jeden źródła mówiąc o tym roku, a inne nawet o okresie wakacyjnym, który zacznie się już za chwilę. Tymczasem Maxim ‘Gabe Follower’ już teraz postanowił przenieść mapę Mirage na nowy silnik.

Modder, jeśli mamy być bardzo precyzyjni, przeniósł mapę Mirage do gry Half-Life: Alyx, która powstała na silniku Source 2. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Różnice są minimalne, ale przecież nie o poprawę graficzną chodzi w przypadku CS:GO. Source 2 ma przede wszystkim poprawić wydajność, a także usunąć wiele bolączek gry, które z czasem zniechęcają do produkcji Valve. Miejmy nadzieję, że plotki okażą się prawdziwe i wkrótce CS zostanie przeniesiony na Source 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię