Strona głównaEsportCloud9, Liquid i NiP poza ESL One Cologne 2018. Turniej również bez...

Cloud9, Liquid i NiP poza ESL One Cologne 2018. Turniej również bez Polaka

Za nami dwa dni i wstępne rozstrzygnięcia turnieju ESL One Cologne 2018. Poznaliśmy między innymi pierwsze drużyny, które już mogą oczekiwać na lot powrotny do domu – wśród nich niestety znalazło się mousesports ze Snaxem w składzie.

Polskim kibicom po raz kolejny nie będzie dane zobaczyć naszych reprezentantów na scenie w Kolonii. Po dość pewnej wygranej wynikiem 16:8 na Gambit, Myszy najpierw musiały uznać wyższość zawodników G2 Esports, z którymi przegrały 1:2, by ostatecznie swój los przypieczętować dość niespodziewaną porażką z fińskim ENCE wynikiem 0:2. Niestety, w tych spotkaniach Snax niezbyt zaznaczył swoją obecność, ale miejmy nadzieję, że zarówno dla niego jak i dla całego zespołu są to trudne początki, które wkrótce przerodzą się w coś pozytywnego.

Za to jeśli chodzi o ENCE to drużyna ta wyrasta nam na czarnego konia tego turnieju. Allu i jego koledzy nie tylko wygrali z zespołem Polaka, ale również 2:0 z Ninjas in Pyjamas, tym samym odesłali również legendarny szwedzki zespół do domu. Oprócz Szwedów z turniejem pożegnali się także zawodnicy Cloud9, Gambit, Liquid oraz singapurskie B.O.O.T-d[S].

Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkania to prezentują się one następująco:

  • 12:00 – Renegades vs. BIG
  • 12:00 – North vs. MIBR
  • 15:30 – ENCE vs. Natus Vincere
  • 15:30 – Astralis vs. G2
  • 19:00 – finał drabinki przegranych grupy B
  • 19:00 – FaZe vs. fnatic

A jak tam Wasze typowania rozegranych już spotkań? Sprawdzają się?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię