Strona głównaWiadomościCo dalej z drużyną Samung4Gamers by Inetkox?

Co dalej z drużyną Samung4Gamers by Inetkox?

Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Paweł ‘saju’ Pawelczak potwierdzili na streamie, że żegnają się z zawodnikami, którzy reprezentowali barwy drużyny Samsung4Gamers by Inetkox. Ci utworzą nową drużynę.

Drużyna Samsung4Gamers by Inetkox powstała mniej więcej półtora roku temu. Powołali ją do życia dwa znani streamerzy, znany właśnie jako Inetkox – Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Paweł ‘saju’ Pawelczak. Przesłuchali oni i sprawdzili kilkuset zawodników, z których następnie wybrali 5 najlepszych i zapewnili im warunki do rozwoju. Z czasem w drużynie doszło do kilku roszad. Jednak popularne koxy należały do polskiej czołówki, świetnie prezentują się na wielu LAN-ach i nieśmiało pukając do drzwi europejskiej sceny. Niedawno Inetkox uruchomili drugą odsłonę projektu Go Go CSGO, w której ponownie szukają utalentowanych zawodników. Jednocześnie żegnają się z dotychczasowymi zawodnikami, którzy postanowili spróbować swoich sił w innej organizacji.

Najprawdopodobniej na polskiej scenie powstanie zupełnie nowa drużyna. Już od kilku dni mówi się o tym, że będą w niej grać:

  • Michał ‘snatchie’ Rudzki,
  • Dominik ‘GruBy’ Świderski,
  • Damian ‘Furlan’ Kisłowski,
  • Tomasz ‘phr’ Wójcik,
  • Mateusz ‘TOAO’ Zawistowski.

Co ważne, Easy i Saju nie mają żadnych pretensji do swoich zawodników. W trakcie streamu na Twitchu przyznali, że od początku założenie było takie, żeby drużyna istniała przez rok. Tymczasem pod banderą Inetkox grali oni przez ponad 1,5 roku, ostatnio pozyskując sponsora w postaci Samsunga i zmieniając nazwę. Co prawda streamerzy złożyli zawodnikom ofertę, aby dołączyli do ich organizacji, ale ci najprawdopodobniej ją odrzucą. GruBy i spółka szukają zagranicznej organizacji, która zapewni im nieco lepsze warunki. Podobno mają kilka ofert, z których muszą wybrać najlepszą. Tymczasem streamerzy są aktualnie na etapie szukania kolejnych talentów. Wybrani zawodnicy będą reprezentować organizację Samsung4Gamers by Inetkox.

Trzeba przyznać, że nowa drużyna prezentuje się niezwykle ciekawie. GruBy i Furlan to bardzo doświadczeni zawodnicy, którzy mieli okazję grać na majorach. Snatchie uchodzi za jednego z lepszych snajperów w Polsce, a phr kiedyś niemal w pojedynkę pokonał G2 Esports. Skład uzupełnia młody talent, czyli 20-letni TOAO.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię