Strona głównaWiadomościCo nowego przyniosą Targi E3 2017? Gry, gry i jeszcze raz gry

Co nowego przyniosą Targi E3 2017? Gry, gry i jeszcze raz gry

E3 Expo od samych początków budziło gorączkę i ożywienie wśród graczy. Nie inaczej będzie tym razem, gdy na powierzchni 67 tys. m2 twórcy zaprezentują ich wschodzące gwiazdy.

Jak co roku będziemy mogli się przekonać, czy deweloperzy są w stanie jeszcze czymś nas zaskoczyć. Widzieliśmy już niejedną prezentację, na której zachwalano wysokobudżetowe produkcje, a w dniu premiery gra okazywała się jedynie średnio grywalna. Mimo to z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, która rysuje się wciągającymi grami.

Lista wystawców zapełnia się coraz szybciej, a do pewniaków można zaliczyć pięć największych firm: Bethesdę, Microsoft, Ubisoft, EA oraz Sony. Studia będa walczyć o publikę zarówno w bezpośrednim dialogu podczas panelów dyskusyjnych i kilkugodzinnych prezentacji przystrojonych zwiastunami oraz demami gier. Osoby, które nie będą mogły pojawić się na deskach Los Angeles Convention Center nie stracą zbyt wiele, bowiem organizatorzy zamierzają w internecie transmitować na żywo wszystkie wystąpienia.

Pal licho jednak twórców i ich marketingowe obiecanki. Nie wiem jak wy, ale nie odpalę żadnego materiału wideo, jesli zabraknie w nim choć krótkiego zwiastuna. W końcu magia ekranu działa o wiele lepiej niż retoryka. Ja już ostrze zęby i poleruje szkiełka, by móc obejrzeć nowe zwiastuny Star Wars Battlefront II, Assassin’s Creed, Shadow of the Tomb Raider, lub też tajemniczy projekt Hideo Kojima Death Stranding. Możemy zacząć odliczać dni do rozpoczęcia targów E3, które trwać będą 13-15 czerwca.  

Źródło: gamespot.com trustedreviews.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię