Strona głównaWiadomościKlawiatura MasterKeys Lite L dla mniej wymagających graczy

Klawiatura MasterKeys Lite L dla mniej wymagających graczy

Jeśli nie nie stać nas na dobrego „mechanika”, a membrany uważamy za zło wcielone, to warto wówczas zainteresowac się klawiaturami z przełącznikami hybrydowymi. Do gier nada się idealnie MasterKeys Lite L, który łączy w sobie funkcje dostępne w najdroższych akcesoriach i nie kosztuje majątku.

Firma Cooler Master nie próżnuje i postanowiła poświęcić trochę swojego geniuszu na graczy o mniejszych portfelach. Dział akcesoriów komputerów obfituje we wszelakie rozwiązania, jednakże zawsze znajdzie się jakaś luka, którą można wypełnić nowszym, lepszym sprzętem. W katalogach produktowych nie brakuje urządzeń adekwatnych do wysokiej ceny, natomiast niewielki deficyt w klawiaturach i myszkach budżetowych towarzyszy nam od bardzo dawna.

Chcąc nie chcąc, peryferia komputerowe musimy zmieniać co jakiś czas, by granie było coraz przyjemniejsze i wygodniejsze. Dlatego też z uwagą śledzimy pojawiające się na rynku ulepszone urzadzenia. Niestety zdarza się, że na te najlepsze po prostu nas nie stać i sięgamy po alternatywne rozwiązania. W świecie klawiatur władzę aktualnie sprawują twory mechaniczne, ale nie znaczy to, że nie ma innego, bardziej ekonomicznego wariantu.

Proponowana przez Cooller Master klawiatura MasterKeys Lite L może stanowić punkt pośredni dla membran i mechaników. Ma autorskie przełączniki hybrydowe, które aż tak bardzo nie odbiegają jakością od tych stosowanych w klawiaturach mechanicznych i jednocześnie nie działają tak sztywno, jak w przypadku najtańszych produktów. Ponadto zaspokoi głód technologiczny względem wizualno-multimedialnych funkcji.

To, co pierwsze rzuci się w oczy tuż po podłączeniu MasterKeys Lite L, to podświetlenie RGB z mnóstwem opcji konfiguracyjnych, a w tym od ustawienia trybu podświetlenia oraz intensywności iluminacji. Prócz tego klawiaturę wyposażono w system antighosting pozwalający wybrać 26 klawiszy za jednym zamachem oraz zatroszczono się o jej bezpieczeństwo przed zalaniem wodą. Wodne szaleństwo również będzie dotyczyć przycisków multimedialnych, mających ułatwić pracę z aplikacjami muzycznymi.

I pomyśleć, że to wszystko ma kosztować 169 zł… Jeśli pudełko z mechanikiem znajduje się trochę za wysoko, to nic nie szkodzi. Schodek niżej i trafimy na półkę z równie ciekawą klawiaturą MasterKeys Lite L.

Źródło: cooler master

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię