Strona głównaWiadomościCo nowego wprowadzi aktualizacja SHIELD Experience 5.2 dla urządzeń SHIELD TV?

Co nowego wprowadzi aktualizacja SHIELD Experience 5.2 dla urządzeń SHIELD TV?

Update oprogramowania urządzeń SHIELD TV rozwinie ich możliwości o dodatkowe funkcje. Przy wykorzystaniu nowoczesnego software’a Plex uzsykamy dostęp do zdalnego zarządzania uruchamianych multimediów.

SHIELD Experience Upgrade 5.2 podniesie rangę sprzętu obsługującego technologię Nvidii o nowe, sieciowe funkcje, które pozwolą wygodniej kontrolować bieżącą pracę z multimediami. Standard „zielonej” technologii zostanie uzupełniony o nieograniczoną kuratelę zarówno w trybie stacjonarnym, będąc tuż przy urządzeniu, oraz zdalne administrowanie systemu.

Nvidia odda do naszej dyspozycji wielozadaniową platformę Plex, która została powołana do spełniania naszych multimedialnych potrzeb. Za jej przewodnictwem możemy z każdego miejsca na Ziemi kierować zapisem materiałów wideo, fotograficznych oraz dźwiękowych, strumieniować obraz na inne urządzenia połączone z internetem, czy też planować zadania z wyprzedzeniem.

Ponadto poprawiony system SHIELD TV ma bezproblemowo współpracować z urządzeniami NAS do bezprzewodowej kominikacji. W przypadku niechęci do fizycznych nośników, możemy zaopatrzyć się w płatną usługę Plex Pass, która realizuje przesyłanie treści multimedialnych w trybie chmury. Wraz z aplikacją Plex otrzymamy najnowsze rozwiązania odtwarzania i przechowywania interesujących nas form sztuki. Odnajdziemy tam bowiem funkcje DVR oraz Live TV.

Nvidia postanowiła uczcić ten fakt promocją dla osób chcących dokonać zakupu na urządzenia SHIELD TV. Wszystkim nowym klientom, do zestawu z urządzeniem Nvidia zasponsoruje pakiet Plex Pass na okres 6 miesięcy. Akcja promocyjna potrwa do 23 czerwca. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie Nvidii.       

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię