Strona głównaWiadomościGood Game Warsaw 2017 - hostessy!

Good Game Warsaw 2017 – hostessy!

Podczas targów GGW 2017 to gry i nowe technologię były głównymi bohaterami imprezy, lecz sporą część czasu skradły Nam również zjawiskowe Panie. Komputerowa adrenalina połączona z kobiecym pięknem to niebezpieczna mieszanka, acz przyciągały jak magnes aparat fotografa i wzrok osób odwiedzających targi Good Game Warsaw 2017.

Przyznać się muszę do jednego błędu i to dość poważnego, bowiem na zdjęciach znajdziecie nie tylko urodziwe hostessy, ale również śliczne kobiety, które docelowo nie reklamowały żadnej firmy, a przyszły w celach rozrywkowych. Nie sposób jednak było odwrócić obiektyw aparatu od właścicielek niebieskich bądź piwnych oczek, toteż bez skrępowania prosiłem o wykonanie im choć jednego zdjęcia. Efekty możecie sprawdzić poniżej.

Ja już wiem, że było warto przedreptać kilkadziesiąt kilometrów wewnątrz hali Ptak i zrobiłbym to jeszcze raz. Oszałamiające uśmiechy, nieskazitelne figury, niczym wyciosane dłutem Michała Anioła… Całe szczęście, że organizatorzy zadbali w niektórych miejscach o dobrą cyrkulację powietrza, bowiem czasami było naprawdę gorąco. Co się będę rozpisywać. Zapraszam do obejrzenia galerii.

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię