Strona głównaWiadomościCo przyniesie kolejna aktualizacja do Fortnite Battle Royale

Co przyniesie kolejna aktualizacja do Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale niczym kula śnieżna wciąga kolejnych graczy. W listopadzie w grze było 20 milionów kont, w grudniu już 30 milionów, teraz Epic Game ogłosił przekroczenie 40 milionów graczy, a mamy połowę stycznia. Jednocześnie gra ponad 2 miliony użytkowników. Duże zainteresowania spowodowane jest między innymi bezpłatnym dostępem do gry, jednak 40 milionów kont założonych w niecałe 4 miesiące to i tak wielkie osiągnięcie.

Według Erika Williamsona projektanta systemów jest to dopiero początek.

Niektórzy ludzie z firmy mówią, możemy być największą grą typu Battle Royale na zachodzie co jest szalone. Mówią też że możemy być największą i najczęściej wybieraną grą w zachodnim świecie.

Epic Games ujawniło też kilka nowych szczegółów dotyczących kolejnej aktualizacji map. Na temat Tilted Towers i Shifty Shafts wypowiedział się projektant Sidney Rauchberger:

Możesz próbować budować własne budynki, a ponieważ są one bardzo duże potem możesz w nich walczyć.

Shifty Shafts to średniej wielkości kopalnia. Dominują w niej klaustrofobiczne korytarze, które nadają jej mrocznego i nieco szalonego klimatu.

Spójrzmy jeszcze na mapę przed i po planowanej aktualizacji.

Jak widać zachodnia strona mapy została mocno przebudowana. Oprócz Tilted Towers i Shifty Shafts, znajdziemy trzy nowe lokalizacje: Junk Junction, Haunted Hills i Snobby Shores. Zmiany podyktowane są głównie coraz większą liczbą graczy.

A może po prostu czas na nową większą mapę?

Aktualizacja dla wszystkich platform już w przyszłym tygodniu.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię