Strona głównaWiadomościCyberpunk 2077 zostanie pokazany na E3 2018?

Cyberpunk 2077 zostanie pokazany na E3 2018?

Pojawiły się ciekawe informacje na temat Cyberpunk 2077. Nadchodząca gra CD Projekt RED ma zostać zaprezentowana w trakcie targów E3 2018. Nie chodzi jednak tylko o nowy trailer, a w pełni grywalne demo.

O Cyberpunk 2077 wciąż nie wiemy zbyt wiele. Pierwszy trailer został pokazany już 5 lat temu, w styczniu 2013 roku. Od tamtego czasu Redzi praktycznie milczą na temat nowej produkcji. Wiemy jedynie, że gra powstaje i ma zostać wydana do 2021 roku. Według plotek prace przebiegają sprawnie, chociaż nie obyło się bez problemów. W grze najprawdopodobniej zobaczymy też tryb multiplayer, ale to wciąż niepotwierdzona informacja.

[you tube=P99qJGrPNLs]

Być może więcej dowiemy się po targach E3 2018, które rozpoczną się 12 czerwca. Według najnowszych przecieków CD Projekt RED chce tam zaprezentować nie tylko nowy trailer, ale też rozgrywkę. Pokaz miałby się odbyć za zamkniętymi drzwiami dla grupy wybranych dziennikarzy z branży. Takie informacje, z dwóch niezależnych źródeł, udało się potwierdzić serwisowi Gry-Online. Co więcej, pokrywają się one z doniesieniami YouTubera o nicku LegacyKillaHD, który podobne informacje uzyskał od Sony. Japończycy mieli już nawet dostać od warszawskiego studia grywalne demo Cyberpunk 2077. Czy to oznacza, że prezentacja mogłaby mieć miejsce na konferencji Sony? W końcu Wiedźmin 3 został pokazany w trakcie prezentacji Microsoftu.

Oczywiście powyższe doniesienia należy traktować tylko i wyłącznie jako plotki. Informacje nie są w żaden sposób potwierdzone ani tym bardziej pewne.

Źródło: Gry-Online.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię