Strona głównaWiadomościCo się stanie, gdy strzelisz do procesora AMD Ryzen Threadripper? Już wiemy

Co się stanie, gdy strzelisz do procesora AMD Ryzen Threadripper? Już wiemy

Ludzie mają różne pomysły. Czasami głupie, czasami szalone, a czasami genialne, które prowadzą ostatecznie do ciekawych odkryć. Pomysł jednego z użytkowników Reddita wrzuciłbym raczej do jednej z dwóch pierwszych kategorii. Bo jak inaczej określić strzelanie do procesora?

Zastanawiam się, co sprawiło, że pewnego ranka jeden z użytkowników Reddita obudził się i stwierdził: „A, strzelę sobie do mojego komputera i spróbuję przestrzelić procesor”. Na to pytanie najprawdopodobniej nigdy nie poznamy odpowiedzi. Nie zmienia to faktu, że nigdy nie byłem i prawdopodobnie nie będę zwolennikiem niszczenia sprzętów elektronicznych tylko po to, aby coś sprawdzić. Nie ma to dla mnie sensu.

Przejdźmy jednak do konkretnej informacji. Jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie Desecration wziął pistolet niewielkiego kalibru i za jego pomocą strzelił w procesor AMD Ryzen Threadripper. Okazało się, że konstrukcja jest mocniejsza niż mogłoby się wydawać. Układu nie udało się przestrzelić na wylot. Przy okazji możemy zobaczyć, jakich zniszczeń dokonało to na płycie głównej i jak zniszczyło prawdopodobnie wodny system chłodzenia.

A może to był pracownik Intela?

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię