Strona głównaGryAktualnościCoD: Modern Warfare 2 – wraca tryb hardcore

CoD: Modern Warfare 2 – wraca tryb hardcore

Wraz z aktualizacją drugiego sezonu CoD: Modern Warfare 2 powraca tryb hardcore. Jest to oficjalna informacja przekazana przez twórców gry.

Aktualizacja ma zostać udostępniona 15 lutego. Jedną ze zmian będzie dodanie trybu hardcore. Będzie on przypominał ten jaki znamy z Modern Warfare z 2019 roku. Gra będzie znacznie bardziej utrudniona przez brak znaczników oraz informacji o liczbie zabójstw. Postacie będą również mniej wytrzymałe na obrażenia.

Chociaż tweet od dewelopera nie potwierdza, czy zdrowie i HUD będą dokładnie takie same jak w poprzednich latach, gracze prawdopodobnie powinni spodziewać się bardziej klasycznego doświadczenia. Szczegóły mają zostać ujawnione jeszcze w tym tygodniu.

Dodanie trybu Hardcore to tylko jedna z wielu zmian zapowiedzianych wraz z sezonem 2. Infinity Ward podało również, że tryb DMZ otrzyma nowe misje oraz dostosowanie poziomu trudności. Warzone 2 przywróci także mapę 1 vs 1 Gułag.

Pierwotnie aktualizacja miała ukazać się 1 lutego, jednak została przeniesiona na 15 lutego. Wraz z 2 sezonem pojawi się również nowa przepustka bojowa, nowa broń oraz operatorzy. Teraz pozostaje czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię