Strona głównaKonsolePS5 Pro – premiera szybciej niż się spodziewamy?

PS5 Pro – premiera szybciej niż się spodziewamy?

Wygląda na to, że wzmocniona konsola PS5, czyli wersja PS5 Pro pojawi się znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy. Co więcej, urządzenie może być wyposażone w chłodzenie wodne.

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że PS5 Pro trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Według serwisu Phonandroid.com, który powołuje się na swoje anonimowe źródło. Nowa wersja PS5 będzie modelem PRO a nie jak wcześniej się spodziewano SLIM. Oznacza to wzrost wydajności a tym samym zastosowanie nowego układu AMD.

Informator sugeruje, że PS5 Pro ma być nie tylko mocniejsze, ale także wyposażone w chłodzenie wodne w wersji AIO. Tak diametralna zmiana w sposobie chłodzenia urządzenia może wymuszać także zmianę jego wyglądu.

Oczywiście Sony jak na razie, nie odnosi się do tych doniesień i należy traktować to w charakterze plotki. Jeżeli jednak to doniesienie by się sprawdziło, to PS5 Pro trafi do sprzedaży już wciągu najbliższych kilku miesięcy. A bardziej konkretnie już w kwietniu. Chociaż to wydaje się mocno naciągane, bo Sony skupia się teraz głównie na premierze DualSense Edge oraz PS VR2.

Czekamy cierpliwie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię