Strona głównaGryAktualnościCoD Warzone i Modern Warfare mają nową, (zbyt) potężną broń

CoD Warzone i Modern Warfare mają nową, (zbyt) potężną broń

Nowy sezon CoD Warzone i Modern Warfare przyniósł zmiany. Niektóre niestety są nietrafione – na przykład kompletnie źle zbalansowana broń.

Jednym z największych problemów w nowym sezonie CoD Warzone i Modern Warfare jest nowa broń – radziecki karabinek AS Val. Tworząc go, autorzy gier chyba kompletnie zapomnieli o testach, wynikiem czego otrzymujemy oręż, który rujnuje balans rozgrywki. Val jest po prostu zbyt mocarny.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – zbanowano 20 tysięcy cheaterów

Szczególnie daje się we znaki, gdy zamontujemy na nim magazynek typu SPP. Daje nam on dostęp do amunicji przeciwpancernej, która może… penetrować ściany. Obie gry pozwalają na eliminację przeciwnika przez przeszkody. Jednak zwykle jest to maksymalnie jedna ściana. Nowa broń w zestawie z magazynkiem pozwala na przestrzelenie kilku ścian. W dodatku ma bardzo niewielki wpływ na HP gracza, który się taką bronią posługuje. 

W internecie już krążą nagrania, które pokazują niszczycielską moc AS. Oto jedno z nich.

Nie wiadomo do końca czy ta zabójcza kombinacja była celowym, ale nie przetestowanym do końca pomysłem twórców gier, czy całkowicie niezamierzonym błędem. Oby stosowny patch pojawił się jak najszybciej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię