Strona głównaWiadomościColorful połączy nasze karty z pomocą nowego mostku iGame SLI HB

Colorful połączy nasze karty z pomocą nowego mostku iGame SLI HB

W wymagających grach co dwie karty to nie jedna. Po więcej fps-ów będzie można udać się mostem obsługującym standard 2-way SLI.

Płyty główne, karty graficzne i urządzenia masowe nieco znużyły popularnego producenta sprzętu komputerowego. Teraz zapragnął zaatakować rynek czymś całkiem nowym w jego produktowym resume. Z wielkich manufaktur w swoim czasie wyjadą mostki łączeniowe do kart graficznych iGame SLI HB.

Będzie to oferta skierowana wyłącznie do graczy chcących skorzystać ze wspólnej mocy dwóch dedykowanych GPU. Zapowiedziany most pojawi się w 3 długościach w standardzie 2-way SLI. Zależnie od liczby zajmowanych slotów przez karty połączymy je kładką o powierzchni dwóch, trzech lub czterech slotów odstępu. 

Eksplozję mocy poczujemy szczególnie po złączenie kart graficznych Nvidia z serii 10. Najnowszy wylęg Zielonych pozwala dwukrotnie zwiększyć przepustowość w trybie SLI w porównaniu do starszych modeli. W duecie dwóch potworków otrzymamy lepszą optymalizację dla najwyższej rozdzielczości, a także więcej fps-ów, które z wiadomych względów sprawiają, że gra się po prostu lepiej. I to nie tylko w towarzystwie monitorów z odświeżaniem 60 Hz. Skumulowana wydajność kart pozwoli zaznać rozgrywki dopasowanej do wyższego poziomu odświeżania, nawet do 144 Hz.

Czarna trumienka o czerwonych wzorkach nie ma jeszcze daty premiery, ani ceny detalicznej.     

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię