Strona głównaGryAktualnościMamy dobre informacje - Command & Conquer powróci w odświeżonej wersji

Mamy dobre informacje – Command & Conquer powróci w odświeżonej wersji

Command & Conquer to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i uwielbianych strategii czasu rzeczywistego, przynajmniej wśród trochę starszych graczy. Teraz z produkcjami będą mogli zapoznać się też młodsi, ponieważ gry z tej serii zostaną zremasterowane. A to wszystko z okazji 25-lecia serii.

Jest to informacja oficjalna. Została ona podana przez Jima Vesselli na Reddicie. Pracownik Electronic Arts napisał, że seria Command & Conquer doczeka się zremasterowanej wersji z okazji 25. urodziny marki. To, czego nie zdradził, to jakie dokładnie części zostaną odnowione przez Elektroników.

Informacja ta z pewnością ucieszyła fanów serii, którzy byli wściekli po wydaniu Command & Conquer: Rivals na urządzenia mobilne, które nijak nie pasowało do wcześniejszych odsłon. Na szczęście EA postanowiło posłuchać graczy i wydać klasyczne odsłony serii w zremasterowanej wersji. Oczywiście na PC-ty.

Póki co EA zamierza pozbierać opinie od graczy, aby dowiedzieć się, czego dokładnie oczekujemy. Na ten moment firma zapewniła jedynie, że w strategii nie pojawią się żadne mikrotransakcje. Aktualnie trwają pracę nad interfejsem i balansem rozgrywki, o ile ten w ogóle zostanie zmieniony w porównaniu z klasycznymi odsłonami. Więcej informacji mamy poznawać w kolejnych tygodniach.

Być może w 2020 roku zobaczymy zupełnie nową odsłonę serii Command & Conquer, bo właśnie wtedy przypada 25-lecie serii. Ale to tylko nasze przypuszczenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię