Strona głównaGryAktualnościW Fortnite pojawi się QuadCrasher zdolny do niszczenia ścian

W Fortnite pojawi się QuadCrasher zdolny do niszczenia ścian

W Fortnite pojawia się coraz więcej pojazdów. Zaczęło się od wózka sklepowego. Potem był wózek golfowy. Teraz przyszła kolej na quada, który będzie na tyle mocny, by niszczyć ściany.

W angielskiej wersji gry pojazd otrzymał nazwę QuadCrasher. Na oficjalnej stronie Fortnite’a możemy przeczytać, że naładowanie go pozwoli przebijać się przez struktury lub nabrać trochę powietrza. W praktyce powinno się to sprowadzać do możliwości niszczenia ścian oraz wykonywania efektownych wyskoków. Póki co nie znany szczegółów. Wiemy jedynie, że pojazd wkrótce pojawi się w grze.

QuadCrasher może być ciekawym dodatkiem do Fortnite’a. Szczególnie interesująco zapowiada się możliwość przebijania się przez ściany. Pojazd może być wyjątkowo przydatny w końcowych fazach każdego meczu, gdzie większość graczy chowa się w swoich budowlach, oczekując na zmniejszającą się strefę i liczą na łut szczęścia. Nagły wjazd quadem, chociaż ryzykowny, może pokrzyżować ich plany. Na pewno wprowadzi to do gry nieco świeżości i da kilka nowych możliwości.

Ze zdjęcia możemy jeszcze wywnioskować, że QuadCrasher pomieści maksymalnie 2 graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię