Strona głównaGryAktualnościControl – twórcy usuwają z gry DRM i przepraszają

Control – twórcy usuwają z gry DRM i przepraszają

Wczorajsza aktualizacja do Control wprowadziła więcej szkody niż pożytku. Wraz z nią tytuł został zabezpieczony przez DRM wymagający stałego połączenia z Internetem i przestał wspierać Steam Controller. Na szczęście aktualizacja została szybko wycofana.

Wczorajsza aktualizacja Control oznaczona numerem 1.04, była dość niefortunna. Spowodowała, że do gry trafił DRM wymagający stałego połączenia z internetem oraz wymagał gry przez Epic Games Store. Na szczęście twórcy szybko wycofali się ze zmian i przyznali, że sytuacja była wynikiem błędu. Gra została przywrócona do poprzedniego stanu.

Zobacz: Epic pozwane za… Fortnite

Zobacz: Epic Games Store czeka gruntowna zmiana wyglądu

Ekipa Remedy Entertainment przyznała się do błędu oraz przeprosiła graczy. Jednocześnie informuje, że jest to całkowicie ich wina i żeby nie wieszać psów na Epic. Jak się okazuje, deweloper przygotowuje grę pod przyszłe płatne dodatki. Aktualizacja wkrótce znowu trafi do gry jednak już bez zabezpieczenia przez DRM, który powoduje błędy. Wtedy też do gry powróci tryb fotograficzny dodany z aktualizacją 1.04.

Control dostępny jest na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię