Strona głównaWiadomościCooler Master MasterPulse MH320 - słuchawki na każde uszy

Cooler Master MasterPulse MH320 – słuchawki na każde uszy

W grach multiplayer polegamy nie tylko na bystrym wzroku, ale i dobrym słuchu, dzięki któremu odczytujemy ścieżki ruchu przeciwnika. Cooler Master chce nas przekonać, że z ich nowym modelem słuchawek każda runda będzie należeć do nas.

Wygoda i jakość ma charakteryzować najnowszy zestaw słuchawkowy stereo Cooler Mastera. W tym celu producent skrył pod nausznikami membrany o czułości 120 dB i impedancji 32 omów. Próbki dźwięku zamknięto w paśmie przewodzenia 20-20 000 Hz.

Headset MasterPulse MH320 nie wyróżnia się szczególnie designem, lecz twórcy postarali się o to, by po założeniu słuchawek można było o nich zapomnieć i poświęcić się graniu. Konstrukcja słuchawek jest bardzo lekka i elastyczna. Kabłąk do regulacji wysokości umożliwa automatyczne dopasowanie do kształtu głowy, przy zachowaniu trwałości materiału. Było to możliwe dzięki zastosowaniu stalowego drutu, znajdującego się pod wartswą miękkiej gąbki. 

Zaprojektowaliśmy ten zestaw słuchawkowy z myślą o grach, więc nasz zestaw słuchawkowy jest lekki, aby zapewnić komfort na wiele godzin przygotowaliśmy słuchawki o masie 280 gram. Nie mieliśmy żadnych kompromisów co do jakości, a MH320 posiada samoregulujący pałąk ze stalową konstrukcją nośną.” – Bram Rongen, Peripheral Product Marketing Manager.

Cooler Master zadbał również o mikrofon, który jest nieodłącznym elementem zagrywek online. Na pokładzie znajdziemy teleskopowy mikrofon bi-kierunkowy o czułości -34 dB. W momencie, kiedy okaże się zbyteczny możemy szybko wyciszyć go za pomocą przełącznika wbudowanego na panelu nausznika. Słuchawki i mikrofon mają osobną linię komunikacyjną 3,5 mm jack, i co ważne, nie są obudowane szerokim przewodem.

Headset Cooler Master MasterPulse będzie dostępny w sprzedaży pod koniec sierpnia. Cena wywoławcza ze komplet wynosi £34,99

 

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię