Strona głównaEsportWielkie zmiany na amerykańskiej scenie CS:GO. RUSH i Tarik w Cloud9

Wielkie zmiany na amerykańskiej scenie CS:GO. RUSH i Tarik w Cloud9

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive. Można wręcz powiedzieć, że zakończył się sezon. To idealna okazja, aby przeprowadzić zmiany w drużynach. Po wielu europejskich składach teraz transfery zapowiedziała amerykańska drużyna Cloud9.

Do najlepszej w tym momencie amerykańskiej drużyny dołączają Will ‘RUSH’ Wierzba oraz Tarik ‘tarik’ Celik, którzy do tej pory reprezentowali drużynę OpTic Gaming. Udało im się między innymi wygrać drugi sezon ELEAGUE, ale potem nie byli w stanie wrócić do tak wysokiej dyspozycji. Miały na to wpływ przede wszystkim zmiany w składzie. Najwyraźniej RUSH i Tarik mieli tego dosyć i ponownie zapragnęli walczyć o najwyższe cele. Właśnie dlatego dołączają do Cloud9.

Jednocześnie na ławkę rezerwowych zostali wysłani Jordan ‘n0thing’ Gilbert oraz Michael ‘shroud’ Grzesiek. O ile zrezygnowanie z tego drugiego da się sensownie uargumentować, o tyle n0thing prezentował w ostatnim czasie bardzo przyzwoitą formę. Może nie był gwiazdą zespołu, ale był solidny punktem drużyny. Najwyraźniej dla organizacji i pozostałych graczy to za mało i stąd zmiany w zespole.

Z nowymi zawodnikami po raz pierwszy zobaczymy Cloud9 na zamkniętych kwalifikacjach do ESL One New York. Co więcej, stand-inem w tych zawodach będzie Braxton ‘swag’ Pierce, który został kiedyś zawieszony za ustawienie meczów w barwach iBuyPower. Jednak ostatnio ESL odbanowało graczy i dzięki temu może on wystąpić w zawodach. Zastąpi on Timothyego ‘automatica’ Ta, który nie może w tym czasie zagrać razem z drużyną.

Aktualny skład Cloud9:

  • Jake ‘Stewie2K’ Yip
  • Tyler ‘Skadoodle’ Latham
  • Timothy ‘automatic’ Ta
  • Will ‘RUSH’ Wierzba
  • Tarik ‘tarik’ Celik
  • Soham ‘valens’ Chowdhury (trener)

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię