Strona głównaWiadomościCorsair Glaive RGB – nowa myszka dla graczy z wymiennymi panelami

Corsair Glaive RGB – nowa myszka dla graczy z wymiennymi panelami

Oferta firmy Corsair powiększyła się o nową myszkę dedykowaną graczom komputerowym. Model o nazwie Glaive RGB wyposażony jest w aluminiową ramę oraz wymienne panele boczne, co ma pozwolić na łatwe spersonalizowanie gryzonia.

Nowa myszka marki Corsair wykorzystuje sensor optyczny. Firma chwali się, że powstał on przy współpracy z Pixart. Po tym można wywnioskować, że zastosowany czujnik to model PMW3360, który uchodzi w tym momencie za najdokładniejszy na rynku. W tym modelu pozwala on na ustawienie rozdzielczości w zakresie od 100 do 16000 DPI ze skokiem co 1 DPI. Poza tym oferuje częstotliwość raportowania od 125 do 1000 Hz, a pod głównymi przyciskami zastosowano przełączniki Omron i żywotności 50 mln aktywacji.

Corsair Glaive RGB to także wbudowana pamięć wewnętrzna, w której zapisywane są takie informacje jak: czułość DPI, ustawione marka, a także efekty świetlne, gdyż te również są dostępne. Wszystko to można ustawiać przy pomocy dedykowanego oprogramowania Corsair Utility Engine (CUE). Myszka ma 1,8-metrowy kabel USB 2.0 i waży 122 gramy. Na lewym boku producent umieścił dwa przyciski dodatkowe. Warto też wspomnieć o przycisku do zmiany DPI, który – tradycyjnie – znajduje się pod rolką. Producent udziela na urządzenie 2-letnie gwarancji. Sugerowana cena detaliczna to 70 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię