Strona głównaEsportCorsair nawiązał współpracę z AGO Esports. Wspólnie z Optimusem stworzą Centrum Szkoleniowe...

Corsair nawiązał współpracę z AGO Esports. Wspólnie z Optimusem stworzą Centrum Szkoleniowe AGO

Corsair został sponsorem technologicznym jednej z najbardziej znanych polskich organizacji esportowych. Wspólnie stworzą w Warszawie Centrum Szkoleniowe.

Partnerstwo ma polegać przede wszystkim na dostarczeniu produktów gamingowych wszystkim zawodnikom oraz wyposażeniu Centrum Szkoleniowego AGO Esports w sprzęt, peryferia i akcesoria tej marki. Jest to pierwsza tego typu współpraca firmy Corsair z organizacją z terenu Europy Środkowej i Wschodniej. Ze strony AGO chodzi między innymi o promocję Corsaira na turniejach w kraju i za granicą, akcje z udziałem graczy (także podczas streamów w Internecie), jak również wsparcie przy testowaniu oraz tworzeniu nowych rozwiązań dla graczy. Także na kanale Youtube AGO Esports mają pojawiać się działania pod kątem współpracy z marką Corsair.

Ważnym i wartym podkreślenia jest, że AGO Esports to pierwszy w Polsce i jeden z niewielu w Europie teamów, który będzie wspierany w ten sposób przez amerykańską firmę. Innymi zespołami, które podpisały z firmą Corsair podobną umowę są między innymi: CLG, Splyce, BIG, ROX Tigers oraz Team Secret.

Firma Corsair powstała w 1994 roku w USA i od tego czasu produkuje różnego rodzaju sprzęt i akcesoria komputerowe, takie jak pamięci DDR3 i DDR4, obudowy, systemy chłodzenia, zasilacze, dyski SSD, klawiatury, myszy, słuchawki, itp. Przy wyposażaniu warszawskiego Centrum Szkoleniowego Korsarzom pomoże legendarna polska firma Optimus. W Centrum będą trenować należące do AGO dywizje CS:GO, Fortnite oraz Hearthstone. Wszystkie zobaczymy już niedługo podczas DreamHack Tours we Francji.

Źródło: AGO Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię